SureBox 50 Access Point Manager

SureBox 50 Access Point Manager

SureBox Access Point Manager (Erişim Noktası Yöneticisi) ağınızdaki (network) birden fazla erişim noktasını (access point), izin verdikleri ölçüde tek bir arayüzden yönetmenize olanak tanır.

Eğer siz de birden fazla erişim noktası (access point) kullanıyorsanız ve her bir erişim noktasını ayrı ayrı yönetiyorsanız, arayın görüşelim, tüm erişim nokalarınızı tek bir arayüzle yönetmenizi sağlayalım. Bu şekilde hem hizmet kalitenizi arttırmanıza, hem de operasyonel maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olalım.

SureBox 72 Güvenlik + eMail

SureBox 72 Güvenlik + eMail

SureBox 72 Server, temel ve ileri seviye güvenlik hizmetleri sunan, yerel ağ ihtiyaçlarını karşılayan, ağ yönetimini ve denetlenebilirliğini sağlayan, bünyesinde barındırdığı Mail Server (Posta Sunucu) ve Fileserver (Dosya Sunucu) modülleri ile, firmanın tüm teknolojik gereksinimlerini tek bir yapı altında toplayan çok görevli/işlevli bir güvenlik, e-posta, dosya ve uygulama sunucusudur.

SureBox 70 Hosting

SureBox 70 Hosting

SureBox 70 Server, temel ve ileri seviye güvenlik hizmetleri sunan, yerel ağ ihtiyaçlarını karşılayan ,ağ yönetimini ve denetlenebilirliğini sağlayan, bünyesinde barındırdırğı Mail Server (Posta Sunucu), Fileserver (Dosya Sunucu) ve Web Server modülleri ilede, firmanın tüm teknolojik gereksinimlerini tek bir yapı altında toplayan çok görevli/işlevli bir güvenlik, e-posta, dosya, web ve uygulama sunucusudur.

SureBox 66 Call Center

SureBox 66 Call Center

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti.

Call Center’in merkezinde müşteri memnuniyeti yer alır. Çağrıları, kurumun tercihleri doğrultusunda önceliklendirerek dağıtacak mekanizmalara sahiptir. Arayanları en kısa sürede en doğru müşteri temsilcisine bağlar. Böylece bekleme süresini en aza indirir.